Užijte si Den s integrovaným záchranným systémem

Ukázka použití hasicího přístroje děti loni nadchlaMěstská část Praha 16 připravila na sobotu 3. října Radotínský den s Integrovaným záchranným systémem s podtitulem Záchranáři v akci.  

Akce je koordinována ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem hlavního města Prahy, s Policií České republiky (ta tu v minulých ročnících představila např. policejní Passaty, které hlídají bezpečnost na našich silnicích), s Vojenskou policií Armády České republiky, s Městskou policií hlavního města Prahy, se Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra, Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Radotín a dalšími.

Letošní Radotínský den s IZS byl kvůli souběžnému Mistrovství světa v ledním hokeji přesunut z  května na podzimní termín. Těšit se na něj tedy můžete právě nyní.

Opět zde tedy bude k vidění rozličná zásahová a záchranná technika, se kterou integrovaný záchranný systém dennodenně zachraňuje lidské životy (právě končící extrémně suché a horké léto to vše hodně prověřilo).

Uukázku své činnosti zde bude prezentovat i Jednotka sboru dobrovolných hasičů Radotín, Policie České republiky zde představí Poříční oddělení Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy a u stanoviště Městské policie hlavního města Prahy si budou moci malý návštěvníci „udělat“ řidičský průkaz!  A pozor – i tentokrát s sebou záchranáři a policisté do Radotína vezmou své čtyřnohé pomocníky, psy a koně.

Radotínský den s IZS – Záchranáři v akci – 3. října od 9 do 13 hodin na parkovišti před obchodním centrem Berounka na radotínském náměstí Osvoboditelů.

Pozor! 

V souvislosti s pořádanou akcí upozorňujeme na uzavření parkoviště před obchodním domem Berounka 3. 10., a to v době od 6.30 do 13.00 hodin.  Děkujeme za pochopení. 

Leták k Radotínskému dni s IZS (pdf, 1,2 MB)

Fotogalerie z loňského ročníku IZS

Zveřejněno: 29.09.2015 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1374 x
Vytisknout