Vycházejí červnové Noviny Prahy 16

Nejpozději do pondělí 19. června se do poštovních schránek dostane červnové vydání radničního zpravodaje Prahy 16, ve kterém najdete informace z jednotlivých městských částí šestnáctého pražského obvodu.

Distribuce posledních předprázdninových Novin Prahy 16 bude probíhat od čtvrtka 15. června. Další číslo vyjde až v polovině srpna. 

Logo Novin Prahy 16

Úvodní stránka přináší informace o nové probíhající rekonstrukci schodiště z Karlické ulice a navazujícího pěšího propojení s ulicí U Starého stadionu. Dokončeno by mělo být do konce července.

Přečíst si můžete i o nové získané stříkačce pro radotínskou jednotku dobrovolných hasičů, o diskutované  kabelovce od UPC nebo o čerstvě pojmenované Vindyšově ulici, kterou najdete ve zkolaudované první části Centra Radotín (jak vypadala továrna pana Vindyše na tělocvičné nářadí se dozvíte v Objektivu času na třetí straně).

Pozvánky na nejbližší kulturní a společenské akce najdete na straně čtvrté. Několik upoutávek na mimořádné filmové projekce v Kině Radotín najdete na straně desáté. Sportovní strany (11 a 12) se věnují beach volejbalu a Markétě Slukové, lakrosu, aerobiku, dostihům i rodeu, badmintonu, fotbalu nebo minigolfu. 

Zpravodaj najdete i zde na webu: Červnové číslo Novin Prahy 16 (pdf, 10,8 MB)

Noviny Prahy 16: číslo 6/2017 (odkaz na celou oblast, odkud si lze stáhnout jednotlivé stránky časopisu)

Krásné léto!
Zveřejněno: 14.06.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 822 x
Vytisknout