Vycházejí Noviny Prahy 16

Noviny Prahy 16, říjen 20224. října vychází další Noviny Prahy 16. Zpravodaj se věnuje hlavně povolebnímu uspořádání radotínského zastupitelstva a představí všechny zastupitele, kteří v komunálních volbách uspěli.

Deset z patnácti křesel v zastupitelstvu patří Občanské demokratické straně. Čtyři mandáty získalo uskupení Společně pro Radotín (TOP 09, Zelení, KDU-ČSL), jeden zastupitel bude hájit barvy Pirátů a nezávislých. 

Továrna Janka letos slaví 150. výročí svého vzniku. Historii tradiční firmy, která čistí vzduch a vyráběla i pračky, je věnován článek od Jiřího Bárty (strana 5). Věděli jste, že se do Slavičího údolí můžete vydat po stopách české pohádky Princezna zakletá v čase? Podrobnosti se dozvíte na deváté straně Novin Prahy 16. Nechybí pozvánky, ohlédnutí za boxlakrosovým turnajem Frank Menschner Cup a řada dalších zajímavostí. Příjemné čtení.

Radniční zpravodaj by měl být distribuován do poštovních schránek v Radotíně a na dohodnutá místa v Lipencích, Lochkově, Velké Chuchli a na Zbraslavi nejpozději do 6. října.

Celé vydání ve formátu PDF si stáhnete kliknutím na obrázek titulní strany (6,6 MB)


Seznam distribučních míst 
(pdf, 116 kB)
Zveřejněno: 04.10.2022 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 946 x
Vytisknout