• Aplikace Záchranka

  20.05.2019 / Aplikace Záchranka přichází ve spolupráci s hlavním městem Prahou, Zdravotnickou záchrannou službou hlavního města Prahy a Nadací Vodafone s novým využitím tzv. push notifikací v aplikaci.
 • Organizované pálení čarodějnic bude možné i v době sucha

  29.04.2019 / Rada hl. m. Prahy na svém mimořádném jednání 26. dubna přijala nové Nařízení stanovující podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpečí vzniku požárů.
 • V Praze platí zákaz rozdělávání ohňů na rizikových místech

  23.04.2019 / Na základě výstrahy před nebezpečím požáru, kterou v sobotu 20. dubna vydal Český hydrometeorologický ústav, bude až do odvolání na území Prahy platit nařízení týkající se zákazu rozdělávání ohňů na rizikových místech.
 • Městská policie předávala ocenění

  28.03.2019 / Medaili Za zásluhy obdržel Karel Hanzlík, starosta Městské části Praha 16, velitel radotínských dobrovolných hasičů František Drož a David Janda, velitel detašovaného pracoviště Městské policie hl. m. Prahy v Radotíně.
 • Výstraha před silným větrem

  10.03.2019 / V neděli 10. března bude během odpoledních hodin opět zesilovat jihozápadní až západní vítr. Český hydrometeorologický ústav proto vydal výstrahu před velmi silným větrem s vysokým stupněm nebezpečí.
 • Mimořádný test sirén

  13.02.2019 / Ve středu 13. února v 11 a ve 12 hodin by se měla na území Radotína uskutečnit mimořádná zkouška systému varování, o kterou Městská část Praha 16 požádala pražský magistrát.
 • Stojíte o rychlejší příjezd bezpečnostní služby?

  21.01.2019 / Majitelé radotínských nemovitostí napojených na pult centrální ochrany nejsou spokojení s dojezdovými časy zásahových vozidel, které jsou příliš dlouhé.
 • Požár stromu na cyklostezce

  19.10.2018 / V sobotu 13. října brzy ráno došlo u řeky k požáru stromu. Událost se stala na cyklostezce, v prostoru mezi říčními lázněmi a biotopem. Na místě zasahovala jednotka profesionálních hasičů z hasičské stanice číslo 8 v Praze-Radotíně. 
 • Úpravy dvora a parkoviště hasičské stanice

  19.10.2018 / Začátkem října Hlavní město Praha zahájilo úpravy okolí hasičské stanice č. 8 Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy. Tato stavební akce zahrnuje nová parkovací místa před objektem a rekonstrukci celého dvora.
 • Část Strakonické ulice je uzavřena kvůli úniku kyseliny

  12.10.2018 / Dnes ráno vytekla koncentrovaná kyselina na Strakonickou ulici. Z toho důvodu je Strakonická ulice patrně až do odpoledne uzavřena v úseku od Dostihové ulice po Lahovický most, odklon je veden ulicí Dostihovou.