Centrum Radotín se představuje

Od ledna, kdy se s občany konzultuje budoucí podoba nového „srdce Radotína“, se připravují také prezentace přímo v místě plánované zástavby a zkultivování veřejných prostranství. Na několika stanovištích budou vizualizace s podrobnostmi výstavby umístěny již od 9. května. 

A tím představení záměru samozřejmě nekončí – na informační panely a pohledy budoucího náměstí, třídy, křižovatky pod Korunou či ptačí perspektivy na lokalitu v širších vztazích naváží dva důležité termíny: sobota 12. května (10-12 hodin) a čtvrtek 17. května (17-19 hodin).


Vizualizace Centra Radotín, autor: MgA. Ing. arch. Michal Fišer/třiarchitekti
Vizualizace Centra Radotín
Autor: MgA. Ing. arch. Michal Fišer/třiarchitektiV těchto dnech budou na místě probíhat komentované prohlídky a na každém stanovišti vždy budou zástupci radnice a investora, aby mohli odpovídat na dotazy občanů a projekt dále upřesnit. 

Stanoviště s informačními panely budou celkem na čtyřech místech − na náměstí Osvoboditelů od ulice Na Betonce po Radotínský potok a každé z nich představí jinou stránku: na jednom se bude upřesňovat doprava včetně nové křižovatky a přemostění Radotínského potoka, na dalším se představí nová obchodní třída, další bude věnováno radnici a nezapomene se ani na návaznosti směrem k železniční trati (nové nádraží, podchod místo přejezdu atd.) či kulturně společenskému a sociálnímu Centru Koruna. Již nyní se na všechny zájemce organizátoři těší, ať už na všech stanovištích, či při komentované prohlídce! 
Zveřejněno: 24.04.2018 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 4508 x
Vytisknout