Dezinfekce veřejných prostor a rozvoz dezinfekce v Radotíně

Ve čtvrtek 14. května 2020 od ranních hodin místní dobrovolní hasiči s pomocí zaměstnanců úřadu opět po týdnu dezinfikují speciálním postřikem nejvytíženější místa v centru Radotína a zároveň probíhá rozvoz dezinfekce radotínským provozovnám.

Krizový štáb Městské části Praha 16 v předchozích týdnech vytipoval pro plošnou desinfekci místa, kde  se pohybuje nejvíce lidí a hrozí tak potenciálně nejvyšší riziko přenosu koronavirové nákazy. Jedná se zejména o vlakové nádraží, podchod, autobusové zastávky, kontejnerová stanoviště na separovaný odpad, ale i lavičky, skatepark, dětská hřiště s hracími prvky, zahrádky otevřených restaurací a podobně. Pokud se nezmění aktuální situace k horšímu, čeká nás dezinfekce veřejných prostor příští čtvrtek naposledy. Vydezinfikované prostory jsou po ošetření viditelně označeny. Dbejte proto prosím zvýšené opatrnosti, zejména na své děti a psy.

Dezinfekce veřejných prostor a rozvoz dezinfekce radotínským provozovnám, 14.5.2020

Během dnešního dne rozvezla posádka tvořené zaměstnanci úřadu dezinfekční roztok dalším radotínským provozovnám. Dezinfekční roztok tak obdrželi provozovatelé služeb jako je kadeřnictví, či malé prodejny, které měly při minulém rozvozu ještě zavřeno. V příštím týdnu proběhne druhé kolo rozvozu dezinfekce pro radotínské neziskové organizace.

Dezinfekce veřejných prostor a rozvoz dezinfekce radotínským provozovnám, 14.5.2020
Vloženo: 14.05.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 406 x
Vytisknout