Dezinfekce veřejných prostor a výdej ochranných prostředků

Ve čtvrtek 21. května 2020 od ranních hodin místní dobrovolní hasiči s pomocí zaměstnanců úřadu opět po týdnu dezinfikují speciálním postřikem nejvytíženější místa v centru Radotína, tentokrát již naposledy.

Krizový štáb Městské části Praha 16 v předchozích týdnech vytipoval pro plošnou desinfekci místa, kde se pohybuje nejvíce lidí a hrozí tak potenciálně nejvyšší riziko přenosu koronavirové nákazy. Jedná se zejména o vlakové nádraží, podchod, autobusové zastávky, kontejnerová stanoviště na separovaný odpad, ale i lavičky, skatepark a dětská hřiště s hracími prvky. Oproti předchozím týdnům přibyla i dezinfekce zahrádek otevřených restaurací.

Dezinfikované prostory jsou po ošetření viditelně označeny. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti, zejména na své děti a psy.

Dezinfekce veřejných prostor, 21.5.2020

Zároveň dnes v Distribučním centru (na náměstí Osvoboditelů 21) od 12.00 do 15.00 hodin probíhá poslední den výdeje ochranných prostředků pro občany Radotína, konkrétně dezinfekce na ruce a roušek. V rámci opakované pomoci dostanou dnes od radotínské radnice dezinfekce radotínské neziskové spolky.
Vloženo: 21.05.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 618 x
Vytisknout