Distribuční centrum

V Distribučním centru bude opět probíhat výdej ochranných prostředků pro radotínské občany, konkrétně dezinfekce a jednorázových roušek.

DezinfekceV distribučním místě na náměstí Osvoboditelů čp. 21 budou vydávat PET lahve s dezinfekcí a roušky radotínští dobrovolní hasiči a zaměstnanci úřadu, tentokráte po dvě odpoledne. Pro každou domácnost je možnost nafasovat jednu půllitrovou nebo litrovou lahev s dezinfekcí Anti-COVID a dále jednorázové roušky.

Výdeje ochranných prostředků budou v:

středa                 14.00 - 17.00 hodin
čtvrtek                12.00 - 15.00 hodin

Jednoduchý popis dezinfekce ke stažení (pdf, 120 kB)


Tento týden se bude na radotínské radnici jednat ohledně termínů a podmínek otevření radotínských sportovišť, kina, školských zařízení a rozšíření úředních hodin na Úřadě městské části Praha 16.

V této chvíli jsou na úřadě úřední hodiny pouze v pondělí a ve středu od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 18.00 hodin (kromě podatelny, která má běžné otevírací hodiny, pouze s polední pauzou). Na všechna pracoviště (krom podatelny) je však NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT - na pracoviště Oddělení evidence obyvatel a osobních dokladů přes objednávkový systém (případně telefonicky na telefon 234 128 245), na ostatní pracoviště telefonicky nebo e-mailem.

Sběrný dvůr v ulici V Sudech má od 2. května běžnou provozní dobu, stále však za striktně vymezených podmínek.

V minulém týdnu se opět otevřela v omezeném provozu i místní knihovna, a to ve standardní otevírací době.
Vloženo: 04.05.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 1431 x
Vytisknout