Do víru tance

XXIII. Radotínský bál se chystá na pátek 16. února od 20 hodin. Konat se bude tradičně v radotínské sokolovně (Vykoukových 622/2). A tentokrát se dvěma kapelami.

Už nyní se chystá jak taneční sál, tak především přebohatá tombola, na kterou štědře přispěla nejedna místní firma. A dohodnutá je i hudba, která bude hrát k tanci tančícím a všem ostatním k poslechu:

Až do deseti hodin do večera slibuje rozbalovat jeden český nebo světový evergreen za druhým plzeňská kapela Jazzika. A znít by jí to mělo, její kapelník hrál osm let v ikonickém orchestru Melody makers Ondřeje Havelky.

Mezi jedenáctou hodinou večerní a druhou noční bude vyhrávat Mezcla Orquesta směs rytmů salsy, mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. A to vše v nezaměnitelném rukopise, tvořeném skvělými interprety; v čele s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem.


Pohled do sálu sokolovny - dočasně upravené jako taneční parket. :-)

I předtančení se ponese v latinskoamerickém duchu – vystoupí Hanser Raúl Estenoz Verdecia z Kuby, tanečník, choreograf a učitel tance se svou taneční partnerkou. A slíbil i malou školu salsy pro všechny!

vyzadujivyzadujivyzaduji

Vstupenky za 200 Kč jsou v předprodeji v Koruně (7., 12., 13. a 14. února vždy od 16 do 18 hodin).

Info na facebooku

Zveřejněno: 25.01.2018 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 3703 x
Vytisknout