Fotogalerie: KKC Koruna, přechod ve Výpadové, cyklověž

Malá fotogalerie několika staveb, které v Radotíně právě probíhají. Ať se jedná o Kulturně komunitní centrum Koruna, přechod pro chodce ve Výpadové ulici nebo o umístění cyklověže v areálu radotínského nádraží.

Cyklověž


Zástupci Městské části Praha 16 se dnes společně 
s investorem a možným zhotovitelem zúčastnili místního šetření k umístění cyklověže v areálu budoucí zrekonstruované železniční stanice.

Kapacitně by věž měla sloužit pro 118 kol. K realizaci dojde v rámci projektu modernizace železniční trati. Princip je obecně takový, že cyklista přijede k věži, uloží kolo v automatické kolárně a k další přepravě využije vlakové spojení. Kulturně komunitní centrum Koruna

Aktuálně probíhá montáž střešní konstrukce, v nejbližší době dojde řada na instalaci oken a prosklení. Pokračuje se v pracích na vnitřních rozvodech chlazení, topení, vzduchotechniky, elektřiny a zdravotechniky. 


Přechod pro chodce Výpadová

Ve Výpadové byla 2. listopadu zahájena dlouho očekávaná stavba přechodu pro chodce a navazujícího chodníku, která spojí lokalitu "U Ondřeje" a bytovou zástavbu kolem Tachovské ulice. Přechod bude doplněn dělícím ostrůvkem s nočním přisvícením. 

Zveřejněno: 05.11.2020 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1304 x
Vytisknout