Krušné i v plném slunci - to byly hory dětí

vyzadujiDalší lyžařský výcvikový zájezd pořádaný radotínskou radnicí ve spolupráci s místní základní školou je minulostí. Po dlouhé přípravě, podle slov zúčastněných, zase utekl hrozně rychle. Což znamená, že nepřinesl ani trochu nudy.

Zase se jelo do osvědčené chaty Lesanka v obci Mariánská v Krušných horách. Ty tentokrát všechny otestovaly celým rejstříkem horského zimního počasí - od pořádné chumelenice a silného větru až ke sluncem zalitým dnům, po kterých se nikomu nechtělo odjíždět.

Celých pět dní se lyžovalo v příjemném areálu rodinného typu na Plešivci u Abertam se skvěle připravenými sjezdovkami a milou obsluhou, kam všechny účastníky od základny - chaty Lesanky, vozil skibus. Během dopolední tu byly sjezdovky celkem volné, takže se lyžovalo, seč síly stačily.

Letos jelo 42 dětí, organizace tedy nebyla jednoduchá, ale vše probíhalo díky letitým zkušenostem organizátorů hladce. A to včetně hravých odpolední a večerů. I toho závěrečného s předáváním ocenění.

Podle bezprostředních reakcí po příjezdu z lyžařského výcviku si všichni, jak děti, tak dospělí, celý pobyt pochvalovali a již se těší na příští rok.

více fotografií ve fotogalerii

Zveřejněno: 20.02.2019 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 828 x
Vytisknout