• Výstavba bazénu v plném proudu. Jak na biotop?

  16.05.2018 / Stavební práce ovlivní dopravu a hlavně parkování v nejbližším okolí biotopu. Jeho návštěvníci by měli využívat parkoviště za sportovní halou a "U Ondřeje". Nově navíc městská část buduje pás odstavné plochy v ulici Ke Zděři podél dráhy, kde bude moci zaparkovat až 60 vozidel.
 • Musíte jet na biotop autem? Parkujte u haly

  01.08.2018 / Intenzivní stavební práce na stavbě krytého bazénu a rovněž i na dostavbě školní auly a nástavbě I. stupně základní školy toto léto výrazně ovlivňují dopravu a hlavně parkování v nejbližším okolí areálu biotopu.
 • Co se staví v Radotíně

  24.08.2018 / Přinášíme několik snímků z rozestavěných velkých projektů v Radotíně. Navštívili jsme budoucí hasičskou zbrojnici, školní aulu, jídelnu, bazén, Šárovo kolo, ale i stavbu plynovodu na starém Sídlišti a areál SC Olympia Radotín.
 • Jak se staví bazén a aula

  12.09.2018 / Komentovaná prohlídka dvou probíhajících staveb (školní auly a bazénu) se uskuteční během sobotního Burčákobraní v sobotu 15. září.
 • Sen o bazénu se stane skutečností

  17.10.2017 / Již v době, kdy se začaly kreslit plány biotopu, připravovala radotínská radnice souběžně také projekt krytého bazénu. V letošním roce se podařilo peníze získat a nyní se předává staveniště firmě, která vyhrála výběrové řízení.