Kurz pro rodiče na rodičovské dovolené

Občanské sdružení Petrklíč (k duši klíč) nabízí rodičům na rodičovské dovolené nebo maximálně 2 roky po jejím skončení zdarma vzdělávání v rámci projektu Rodina a práce v harmonii.

Kurz (12 školících dnů, povinná docházka: 70%) bude probíhat v Centru Broučci na náměstí Osvoboditelů 6, (vedle Kulturního střediska U Koruny) pod Českou asociací vzdělávacích institucí.

Projekt je financování díky programu OP Praha Adaptabilita - je plně hrazen z ESF a státního rozpočtu, takže kurzovné, hlídání dětí i občerstvení je zdarma.

Informační schůzka proběhne v pondělí 31. srpna 2015 v 10.00 hodin v Centru Broučci.

Náplní kurzu budou pracovně-právní vztahy, úspěšný CV a motivační dopis,  hledání práce – jak na to, přijímací pohovor v praxi, asertivita na pracovišti, MS Excell pro pokročilé – 2 školící dny - pc k dispozici, MS Word pro pokročilé – 2 školící dny - pc k dispozici, MS PowerPoint – pc k dispozici,, flexibilní pracovní pozice, motivace

Harmonogram kurzu (pdf, 90 kB) - kurz bude zakončen testem s certifikátem pro účastníky.

Job Klub: Všechny účastnice obou kurzu budou pozvány na víkendový  Job klub s těmito tématy: Efektivní komunikace, Týmová práce a vedení lidí, Prezentační dovednosti, Efektivní vyjednávání, Timemanagement, + k dispozici bude právní servis, účetní a daňový specialista a marketingový expert.

Česká asociace vzdělávacích institucí:
kontaktní osoba:  Bc. Lucie Mazalová, info@cavi.cz, telefon: 737 041 306              
Občanské sdružení Petrklíč (k duši klíč):
kontaktní osoba: Ilona Kydlíčková, centrum@petrklic.net, telefon: 604 919 083

Zveřejněno: 26.08.2015 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 1722 x
Vytisknout