Nová informační tabule u nádraží

Od úterý 26. ledna mají cestující hromadnou dopravou ze zastávek Nádraží Radotín lepší přehled o příjezdech či odjezdech vlaků a autobusů.

U autobusové zastávky Nádraží Radotín „D“ (MHD směr Zbraslav, Smíchovské nádraží ...) je nově zbudována informační tabule, na které jsou aktuální informace nejen k odjezdům autobusů, ale i osobních vlaků, a to včetně případného zpoždění či výluky.

Tabule byla umístěna díky domluvě se společností ROPID a dlouhodobé podpoře radotínské radnice na zlepšení místní hromadné dopravy, jako je například budování nových autobusových zastávek, moderních přístřešků, umístění laviček u zastávek či odpadkových košů, včetně „smart“ košů. Jeden z těchto „chytrých“ košů je právě u zastávky Nádraží Radotín „D“.

Zbudování informační tabule je jeden z dalších kroků v modernizaci radotínských zastávek. Další informační tabule by se měly na základě jednání zástupců městské části a investora optimalizace železničního koridoru, tedy se zástupci Správy železnice, s.p. objevit v rámci modernizace na nástupištích radotínského nádraží. 

Instalace nové informační tabule u zastávky MHD Nádraží Radotín, 26.1.2021 Instalace nové informační tabule u zastávky MHD Nádraží Radotín, 26.1.2021 Instalace nové informační tabule u zastávky MHD Nádraží Radotín, 26.1.2021 Instalace nové informační tabule u zastávky MHD Nádraží Radotín, 26.1.2021

Provoz informační tabule zajišťuje společnost ROPID, p. o., která je i jejím majitelem a odpovídá za dodávaná data. Ocelový stojan, betonové základy a elektrickou přípojku zařídila Městská část Praha 16.

Více fotografií ZDE.
Zveřejněno: 29.01.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 618 x
Vytisknout