Odchyt toulavých koček: 6. - 8. září

Ve dnech 6. – 8. září bude v Radotíně prováděn odchyt toulavých koček. Následně budou kočky kastrovány. Odchyt se uskuteční v oblasti ulic Topasová, Radkovská (od křižovatky s Živcovou směrem k okruhu) a Živcová (od křižovatky s Topasovou). 

Během těchto tří dnů budou této oblasti umístěny odchytové klece. Na místě budou ponechány přibližně od 21. hodiny do jedné hodiny ranní a poté odvezeny. Aby byl odchyt úspěšný, žádáme obyvatele, aby minimálně od čtvrtka 5. září nekrmili žádné toulavé kočky. 

Pro bezpečí vašich domácích mazlíčků je nutné zajistit, aby se vaše kočky netoulaly venku. Je ale pravděpodobné, že toto opatření nebude možné zajistit stoprocentně. Proto doporučujeme všem chovatelům kočku viditelně označit například obojkem, na němž bude uvedeno jméno chovatele. Odchytová služba bude na uvedené doporučení upozorněna. 

Fotografie všech odchycených koček budou po odchytu zveřejněny na webových stránkách pražského útulku v Dolních Měcholupech.

Další informace poskytnou pracovníci Oddělení životního prostředí Úřadu městské části Praha 16 na telefonu 234 128 272, případně zaměstnanci útulku 222 025 929.

Zveřejněno: 30.08.2019 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 917 x
Vytisknout