Premiéra pohádky na Biotopu

Princezna zakletá v čase je nová česká pohádka režiséra Petra Kubíka. Na premiéru, které se zúčastní i někteří její tvůrci a herci, můžete zajít ve čtvrtek 17. září od 19.30 hodin na Biotopu. Producentem a spoluautorem scénáře k filmu je radotínský zastupitel Viktor Krištof, který se na plátně také objeví. 

Na akci by měli, kromě Viktora Krištofa, dorazit režisér Petr Kubík, autor hudby a spoluautor scénáře Lukáš Daniel Pařík, herečka Veronika Freimanová a herci Martin Písařík nebo Jan Révai. Čtvrteční večer bude moderovat spíkr Jakub Buba Ouvín.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na Biotopu a na pokladně radotínského bazénu za cenu 100 korun, na místě zaplatíte 120 Kč. Děti do 12 let platí 70 Kč. 

Snímek vypráví o princezně Elleně, kterou od narození provází příslib mocné kletby, již na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit. Vysvobodí Marek Lambora princeznu Ellenu z časové smyčky? 

V hlavních rolích diváci uvidí Natalii Germani, Elišku Křenkovou, Marka Lamboru, Jana Révaie, Romana Zacha, Veroniku Freimanovou, Martina Dejdara a Martina Písaříka. 


Facebookové stránky věnované filmu
Událost na facebooku

Trailer: Hudba k filmu: Plakát k filmu Princezna zakletá v čase

Zveřejněno: 15.09.2020 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1062 x
Vytisknout