Havelské posvícení 2020

Vážení obchodní přátelé,

 

věříme, že jste všichni v současné době zaznamenali přetrvávající situaci spojenou s pandemií Covid19, která přímo ovlivňuje celou řadu aktivit včetně projektu Havelské posvícení. Touto cestou bychom Vás chtěli informovat, že realizace XXIII. ročníku HP, je s ohledem na současný stav a vydaná vládní nařízení, otevřená. 


V tento moment, není možné událost potvrdit či zrušit. I přes tyto opatření věříme, že tradiční podzimní akci, budeme moci realizovat za případně nových podmínek vyplývající z aktuálního nařízení Úřadu vlády ČR v daném čase. 


Plánovaný termín události je stanoven na víkend 10. - 11. 10. 2020.


V nejbližší době zveřejníme elektronickou přihlášku (od 15.5.2020), která podléhá všem standardním pravidlům. Na jiné způsoby registrace, nebude brán zřetel!


Po ukončení registrací (do 30.6.2020), Vás budeme v následujících týdnech kontaktovat o stavu účasti na XXIII. ročníku Havelského posvícení v MČ Radotín.


Všeobecné podmínky, Provozní řád, poplatky, storno poplatky a dalších dokumenty spojené s touto událostí, budou zveřejněny ve stejný den, jako přihláška k registraci na HP.


V případě změn, Vás budeme neprodleně informovat.Hezké dny a pevné zdraví!


Za koordinační tým Havelského posvícení, sekce prodejci,

Lenka DvořákováZveřejněno: 11.05.2020 –Lenka Dvořáková ; Přečteno 5755 x
Vytisknout