Havelské posvícení 2020

Vážení obchodní přátelé,

s ohledem na vývoj a aktuální situaci s onemocněním covid-19, kdy vláda zpřísnila hygienické opatření platné od 24.9.2020 od 0:00 hod., se Městská část Praha 16 rozhodla letošní ročník Havelského posvícení zrušit. 

Je nám velice líto, že tuto tradiční událost musíme zrušit, ale za daných opatření a rozsahu akce nelze dodržet všechna nutná hygienická opatření.

Děkujeme všem prodejcům za projevený zájem se účastnit XXIII. ročníku Havelského posvícení a budeme se těšit na společnou akci v následujícím roce.

Krásné dny a pevné zdraví!

Za koordinační tým Havelského posvícení, sekce prodejci,

Lenka Dvořáková

Havelské posvícení 2020 zrušeno

Vážení obchodní přátelé,

 

věříme, že jste všichni v současné době zaznamenali přetrvávající situaci spojenou s pandemií Covid19, která přímo ovlivňuje celou řadu aktivit včetně projektu Havelské posvícení. Touto cestou bychom Vás chtěli informovat, že realizace XXIII. ročníku HP, je s ohledem na současný stav a vydaná vládní nařízení, otevřená. 


V tento moment, není možné událost potvrdit či zrušit. I přes tyto opatření věříme, že tradiční podzimní akci, budeme moci realizovat za případně nových podmínek vyplývající z aktuálního nařízení Úřadu vlády ČR v daném čase. 


Plánovaný termín události je stanoven na víkend 10. - 11. 10. 2020.


V nejbližší době zveřejníme elektronickou přihlášku (od 15.5.2020), která podléhá všem standardním pravidlům. Na jiné způsoby registrace, nebude brán zřetel!


Po ukončení registrací (do 30.6.2020), Vás budeme v následujících týdnech kontaktovat o stavu účasti na XXIII. ročníku Havelského posvícení v MČ Radotín.


Všeobecné podmínky, Provozní řád, poplatky, storno poplatky a dalších dokumenty spojené s touto událostí, budou zveřejněny ve stejný den, jako přihláška k registraci na HP.


V případě změn, Vás budeme neprodleně informovat.Hezké dny a pevné zdraví!


Za koordinační tým Havelského posvícení, sekce prodejci,

Lenka DvořákováZveřejněno: 11.05.2020 –Lenka Dvořáková   |   Aktualizováno: 25.09.2020 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 6534 x
Vytisknout