Slovo starosty

Vážení spoluobčané,

Slovo starosty
v létě stavbaři dokončí nové budovy ve vnitrobloku za kulturním domem Koruna, které budou mít pro Radotín hned několik pozitivních přínosů. Pro jejich zřízení jsme sehnali téměř sto milionů korun z různých dotací a díky tomu jsme mohli unikátním způsobem propojit čtyři investice a samotné stavby v jeden čas do jedné.

V sociální oblasti pomůže Radotínu komunitní centrum, které nabídne pomocnou ruku seniorům, dětem i celým rodinám. Základní umělecká škola dostane moderní a potřebné zázemí pro výuku a policisté už se těší na svou novou služebnu. Její umístění v centru Radotína bude pro všechny obyvatele určitě přínosné.

Věřím, že dvůr za Korunou zaplníme životem, že se toto místo stane vítanou alternativou a příležitostí pro příjemné a inspirativní setkávání. Celý soubor budov trvalo vystavět něco přes rok a brzy bude hotový. Jedná se o největší investiční akci pod taktovkou radnice v tomto volebním období. V těch předchozích jsme postupně v Radotíně postavili mimo jiné sportovní halu, biotop, krytý bazén, zrekonstruovali a rozšířili jsme na potřebnou kapacitu základní školu, rozšířili jsme protipovodňovou ochranu, dokončili zasíťování městské části technickou infrastrukturou, tedy kanalizací a plynem. Snažíme se i v této nelehké době náš Radotín posouvat dál.

Přeji vám pevné zdraví!

Váš Karel Hanzlík
starosta Městské části Praha 16 (Radotín)

Zveřejněno: 03.05.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 1234 x
Vytisknout