Slovo starosty

Vážení spoluobčané,

Slovo starostyprázdniny a dovolené jsou v plném proudu a já doufám, že si všichni užijete v klidu a ve zdraví i druhou půlku léta.

Dovolte mi, abych se vrátil k červnovému tornádu, které postihlo obce na jižní Moravě. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se zapojili do našich sbírek pro postižené obce. Pěti z nich jsme poslali celkem čtvrt milionu korun. Naši občané přispívali menšími či většími částkami během kulturně-společenské akce Radotínské mecheche, další předali peníze do pokladny na ekonomickém odboru radotínského úřadu. Rada městské části následně odsouhlasila finanční pomoc, abychom sumu zaokrouhlili právě na 250 tisíc korun.

Dalších téměř 80 tisíc korun poslal na jižní Moravu také radotínský biotop, který věnoval příjem ze vstupného za jeden z dnů bezprostředně po přírodní katastrofě. Celkem jsme tedy přispěli téměř 330 tisíci korunami. Nemohu zapomenout ani na naše dobrovolné hasiče, kteří se osobně vydali pomáhat do tornádem zasažených obcí. Ještě jednou děkuji všem!

Přeji Vám klidné léto, a především pevné zdraví!

Váš Karel Hanzlík
starosta Městské části Praha 16 (Radotín)

Zveřejněno: 03.08.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 1034 x
Vytisknout