TVNET přešla pod UPC

Od posledního dne minulého roku je poskytovatelem kabelové televize a internetu v Radotíně společnost UPC Česká republika. Prosíme uživatele, aby se se všemi dotazy obraceli na web popř. telefon uvedený v níže připojeném textu firmy.
Pokud by tam jejich dotaz nebyl vyřešen, žádáme, aby nás neprodleně informovali. 

UPC kabelová televize"Společnost UPC Česká republika, poskytující služby vysokorychlostního internetu, digitální televize a pevné telefonní linky, přináší do městské části Praha 16 nejmodernější a inovativní digitální služby.  V uplynulých dnech společnost UPC koupila společnost TVNET, s.r.o., která provozovala kabelovou televizi Radotín, a stala se tak k 31. 12. 2016 novým provozovatelem elektronických služeb v této lokalitě, přičemž kabelová síť nadále zůstává v majetku města.

Tato skutečnost přináší několik změn, o kterých byli zákazníci společností UPC informováni již dopisem, a získali též informace o nových Všeobecných podmínkách pro poskytování veřejných služeb, novém vyúčtování služeb a také o nové programové nabídce. Společnost UPC zároveň představila své služby v této brožuře (pdf, 9 MB).

Společnost UPC část svých slibů o kvalitnějších službách splnila už nyní – většina klientů získala výrazně lepší služby bez změny ceny. Původní stav sítě umožňoval poskytovat internetové a televizní služby v omezené míře. Společnost UPC proto uskutečnila, a v některých částech ještě realizuje, modernizaci optické sítě. Aktuálně mohou klienti v lokalitě Radotín využívat internetové připojení o rychlosti až do 200 Mb/s (na původní síti to bylo maximálně do 30 Mb/s). Zároveň došlo k obrovskému rozšíření televizní nabídky, která umožňuje sledovat víc než 140 TV programů a až 62 HD programů. Společnost UPC poskytuje zároveň výrazně lepší kvalitu obrazu a také celou řadu „chytrých“ funkcí, které podstatným způsobem zvyšují komfort ze sledování televize. Například Zpětné zhlédnutí umožňující sledovat program až 7 dní zpětně, TV archív, videotéku MyPrime, která nabízí více než 2000 filmů a seriálů různých žánrů včetně české filmové klasiky, dále mobilní televizi  Horizon Go, která umožňuje prostřednictvím internetového připojení sledovat oblíbené programy kdykoli a kdekoli na území ČR apod.

Společnost UPC současně stále pracuje na vylepšení sítě tak, aby do budoucna poskytla domácnostem v Radotíně internetové připojení o rychlosti přenosu dat až do 400 Mb/s. U některých klientů v této chvíli stav sítě neumožnil poskytnout lepší služby už v této první fázi, ale společnost UPC na zlepšení pracuje a jakmile bude modernizace sítě ukončená, bude klienty dodatečně kontaktovat.

Posláním společnosti UPC, jako největšího českého poskytovatele placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu, je přinášet zákazníkům možnost připojení do digitálního světa, objevovat ho a volně se v něm pohybovat.
Pokud se chcete o službách UPC dozvědět víc, navštivte www.upc.cz nebo kontaktujte UPC Klientské centrum telefonicky na čísle 241 005 100."

přílohy:
Vysvětlení vyúčtování (pdf, 2 MB)
TV Start Radotín (pdf, 1 MB)
TV Komfort Radotín (pdf, 1 MB)
Zveřejněno: 04.01.2017 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 7854 x
Vytisknout