Technologie Hlavního města Prahy zvyšuje komfort pro zákazníky

Technologie hlavního města Prahy, a.s. systematicky pracuje na zkvalitňování svých služeb zákazníkům. Na začátku června bylo spuštěno automatické poskytování digitálních mapových podkladů, což urychlí a zjednoduší obsluhu zákazníků žádajících o výpisy dotčených součástí veřejného osvětlení, např. pro stavební řízení.

 „Novou, plně automatizovanou službou zrychlujeme získání nezbytných podkladů k projektům dotýkajícím se částí veřejného osvětlení, jako jsou například rekonstrukce komunikací. Jen během minulého roku jsme obdrželi přes 700 žádostí o poskytnutí digitálních mapových podkladů. Automatickým poskytováním podkladů zvýšíme kvalitu a rychlost obsluhy našich zákazníků z jednoho centrálního místa dostupného z www.thmp.cz. Nezanedbatelné je i snížení personálních nákladů,“ dodává Tomáš Jílek, předseda představenstva Technologie hlavního města Prahy, a.s.

V čem zlepšení spočívá? Žádosti jsou přijímány elektronicky, na webovém portálu přístupného ze stránek www.thmp.cz.  Součástí služby je i interaktivní webová mapa pro zákres požadavku na dotčené území. Žádosti systém posléze zpracuje, ve většině případů ihned a plně automaticky. Vyjma velkých a složitých území obdrží žadatel prakticky obratem veškeré mapové soubory a seznamy dotčených zařízení veřejného osvětlení elektronickou formou. 

Vloženo: 26.06.2019 – Eva Javorská ; Přečteno 1904 x
Vytisknout