Uzavírka v ulici Zderazská v Radotíně

V rámci provádění 1. fáze výstavby inženýrských sítí a obnovy komunikace dojde v  termínu od 1. 4. do 15. 9. 2019 k úplné uzavírce v ulici Zderazská v úseku: Karlická – Otínská. Dále bude ul. Zderazská v úseku od Otínské po Nýrskou zjednosměrněna ve směru z centra.

Objízdná trasa je vedena obousměrně po trase: Karlickou do Černošic, dále ulicí Karlštejnskou přes Solopisky, Roblín, Kuchař a zpět na komunikaci 101 Třebotov.

Pro nákladní dopravu nad 12 tun je stanovena objížďka ve směru na Třebotov od Strakonické po trase: nájezdovou rampou na Lahovický most a dále po Pražském okruhu sjezd je v exitu 16 na komunikaci K Barrandovu – vlevo K Austisu a po vyznačených komunikacích přes Ořech a Chýnici až do Třebotova.

Autobusová doprava a individuální doprava ve směru Třebotov a Kosoř je vedena po neznačené trase: Karlická – vpravo Jelenovská – vpravo Otínská – Zderazská – hranice Prahy.

Autobusová doprava a individuální doprava ve směru z Kosoře do Radotína je vedena po neznačené trase: Kosoř – V sudech – K cementárně.

Zhotovitelem stavby je spol. Čermák a Hrachovec, a.s.

Zveřejněno: 22.03.2019 – Lenka Moravcová ; Přečteno 3940 x
Vytisknout