• TV Prahy 16: Šest nejdůležitějších ekologických projektů v Radotíně

  Které ekologické projekty radotínská radnice v posledních letech realizovala a jaké jsou další plány v této oblasti? Dozvíte se v nové reportáži TV Prahy 16. 
 • TV Prahy 16: Záznam online debaty k modernizaci železnice z 3. března 2021

  Debatu se zástupci Správy železnic, stavebních firem a s projektantem modernizace trati moderoval radotínský místostarosta Miroslav Knotek. Diskuze se uskutečnila online 3. března 2021, záznam přináší TV Prahy 16.
 • TV Prahy 16: Nová budova pro cestující a další novinky z nádraží

  V polovině března začne rekonstrukce radotínského nádraží. K jakým změnám dojde? Jak bude vypadat nová výpravní budova, co podchod, lávka a cyklověž? Na tyto otázky odpoví místostarosta Miroslav Knotek v nové reportáži TV Prahy 16. 
 • TV Prahy 16: Úprava křižovatky pod Korunou

  Radotín čeká další velká akce, rekonstrukce křižovatky na náměstí Osvoboditelů. Cílem stavby, jejímž investorem je Technická správa komunikací, je navýšení kapacity této důležité dopravní tepny tak, aby zvládla rostoucí počet aut. 
 • TV Prahy 16: Lékařská péče v Radotíně

  Městská část Praha 16 provozuje zdravotnické zařízení s pestrou škálou ordinací. V poliklinice na starém sídlišti se nachází tři desítky ordinací s širokou škálou odborností, jejichž nabídka se stále rozšiřuje.
 • TV Prahy 16: Jak bude pokračovat modernizace železnice v Radotíně?

  Od zahájení modernizace železnice uplynul více než jeden rok. Na radnici přichází stále více dotazů k jednotlivým uzavírkám. Jak budou probíhat jednotlivé etapy, se dozvíte v reportáži TV Prahy 16, jíž vás provede Miroslav Knotek, místostarosta Městské části Praha 16.
 • TV Prahy 16: Sběrný dvůr a třídění odpadů

  Nakládání s odpady je významnou součástí péče o životní prostředí. V rámci odpadového hospodářství v Městské části Praha 16 hraje významnou roli sběrný dvůr v ulici V Sudech, který provozují radotínské technické služby. Podrobnosti v reportáži TV Prahy 16.