Vítáme Vás, malí Radotíňáci!

Devětatřicet. Přesně tolik nových občánků narozených od srpna 2018 až do ledna letošního roku bylo ve čtvrtek 28. března slavnostně přivítáno mezi ostatní "Radotíňáky". 

První oficiální uvedení do společnosti se uskutečnilo na radnici Městské části Praha 16, kde děti jmenovitě přivítal starosta Karel Hanzlík. Každému dítku byl předán zlatý přívěsek, pamětní knížka a maminkám růže. Rodičům byly předány i pozvánky na "První setkání s knížkou" do radotínské místní knihovny, kde se každou první středu v měsíci od 10 hodin konají pravidelná setkání rodičů s miminky. 

Vítalo se ve čtyřech skupinkách, jednak aby akce nebyla na malé děti příliš dlouhá, a také proto, aby se všichni do zasedací místnosti radnice pohodlně vešli. Starší kolegové z radotínské mateřské školy tentokrát s básničkou nedorazili. Ve školce propukly neštovice. 

Hotové snímky od fotografa Petra Holečka (www.fotosvatby.net), které si rodiče před obřadem objednali, budou k vyzvednutí na matrice Úřadu městské části Praha 16 od středy 3. dubna 2019. 


Vítání občánků, 28.3.2019
Jedna ze čtyř skupinek na slavnostní akci vítání občánků, 28.3.2019 
Foto: Petr Holeček 

Vítání občánků, 28.3.2019
Každá maminka dostala růži z rukou starosty Karla Hanzlíka. Vítání občánků se na radotínské radnici uskutečnilo ve čtvrtek 28.3.2019.
Foto: Petr Holeček 

Více snímků ve fotogalerii a na facebookovém profilu radotínské radnice
Zveřejněno: 29.03.2019 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1685 x
Vytisknout