Stojíte o rychlejší příjezd bezpečnostní služby?

Majitelé radotínských nemovitostí napojených na pult centrální ochrany nejsou spokojení s dojezdovými časy zásahových vozidel, které jsou příliš dlouhé. 

Radotínský občan David Miklas proto vyjednává s místními bezpečnostními agenturami a zjišťuje, zda se najde dost zájemců o tyto služby. Pokud jich bude více než nyní, vznikne nové výjezdové místo zásahového vozidla přímo v Radotíně. V takovém případě by se zrychlil příjezd pracovníků agentur ke zdejším domům a bytům.

"Ačkoliv bezpečnostní služby dnes slibují, že do Radotína dorazí nanejvýš do 20 minut, podle mých zkušeností to nestíhají dříve než za 30 minut," uvádí David Miklas a dodává: "Proto jsem začal zjišťovat, proč není zásahové auto přímo v Radotíně." Bezpečnostní agentura mu nabídla řešení. Pokud dá dohromady několik desítek zájemců o jejich služby, zajistí zásahové vozidlo pro Radotín.

Dojezd po vyhlášení poplachu by se tak zkrátil na několik minut. "Chci se proto Radotíňáků touto cestou nezávazně zeptat, zda by měli o službu zájem. Pokud se sejde dostatek možných zákazníků, projednám s místní bezpečnostní firmou konkrétní nabídku," dodává David Miklas. Formulář zjišťující zájem o výjezdové vozidlo v Radotíně je k dispozici na internetových stránkách http://bit.ly/pco_radotin.

Petr Buček

Alarm. Foto: Petr Buček

Autor ilustračního fota: Petr Buček

Zveřejněno: 21.01.2019 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1516 x
Vytisknout